poniedziałek, 8 lutego 2016

Zakupowy szał

Okres poświąteczny to najlepszy czas na wyprzedażowy szał. Z moją przyjaciółką Magdaleną postanowiłyśmy wybrać się na małe zakupy. Taki wypad jest fantastycznym sposobem na oderwanie się od codzienności. 

Najpierw wybrałyśmy się do jednej z moich ulubionych chińskich restauracji, znajdującej się na ulicy Korzennej w Gdańsku. Serwują tam przepyszną wołowinę w sosie karmelowym z makaronem sojowym oraz wspaniałą ostro – kwaśną zupę po seczuańsku. Swoją drugą ulubioną knajpkę mam w Sopocie ;) Omawiałyśmy bieżące tematy dotyczącego naszego życia, dałyśmy sobie trochę wskazówek i porad. Takie spotkanie zawsze daje możliwość wymiany poglądów. 

Po uczcie przyszedł czas na kolejną rozrywkę :D Postanowiłyśmy przemieszczać się wszędzie samochodem. Mróz powodował, że odmarzały nam tyłki :P Trafiłyśmy do galerii handlowej z nastawieniem kupienia odzieżowego prezentu dla naszego znajomego. Zajęło nam to trochę czasu, ponieważ nie do końca wiedziałyśmy jaki rozmiar będzie odpowiedni. W końcu sukces! Udało nam się znaleźć prezent, który spodobał nam się obu. Stwierdziłyśmy, że jest to i ładne, i praktyczne. Jednym słowem spełnia wszystkie kryteria trafionego prezentu. Robiąc prezentowe zakupy, pomyślałyśmy ,,A co z nami?” :D :D I właśnie wtedy doszłyśmy do wniosku, że warto pomyśleć o sobie. Zaczęłyśmy szperać po sklepie w poszukiwaniu czegoś wystrzałowego. Padło na seksowną bieliznę oraz kapelusze. Oj, namierzyłyśmy się trochę tych kapeluszy. Ale jeżeli chodzi o mnie, ja już po przymierzeniu dwóch wiedziałam, że jest to dokładnie to czego szukam. Madzia bez wątpienia przymierzyła ich więcej. Jednak po założeniu ostatniego okazało się, że niewątpliwie był on zaprojektowany specjalnie dla niej :D Przy zakupie bielizny decyzje były dość szybkie. Kobieta musi czuć się w niej kobieco – to najważniejsze! Zadbana kobieta podoba się mężczyznom :) Zawsze trzeba o tym pamiętać. 

Nawet w biegu codziennego życia powinnyśmy starać się, aby tak zorganizować sobie czas by wygospodarować chociaż trochę naszych cennych chwil wyłącznie dla siebie samej :) Zakupy to fajna forma spędzania czasu. Wycieczki po centrum handlowym mnie odprężają a zakupy przynoszą radość i satysfakcję. Nawet jedna mała rzecz potrafi sprawić radość. :)

1 komentarz:

  1. Sama w najbliższym czasie planuję małe zakupy. Zastanawiam się, gdzie znajdę torebki na telefon , ponieważ wybieram się na wakacje i w taki sposób najwygodniej będzie mi mieć zawsze telefon przy sobie. Nie chcę zabierać zwykłych i dużych torebek (oprócz plażowej), bo wiem, że zazwyczaj na wakacjach się one nie sprawdzają.

    OdpowiedzUsuń