czwartek, 9 lipca 2015

Dzień pocałunku

Okazji do celebrowania miłości i uczucia jest wiele - w lutym przypadają Walentynki, w czerwcu Dzień Pocałunku. Jednak warto zorganizować sobie taki wyjątkowy dzień także w innym terminie i w całości poświęcić go dla pielęgnowania relacji ze swoim partnerem.

Całowanie się przynosi dla naszego zdrowia wiele korzyści. W trakcie pocałunku obniża się poziom stresu, poprawia się krążenie krwi i dotlenia się cały organizm. Podczas pocałunku pracują mięśnie twarzy, przez co skóra staje się bardziej elastyczna i mniej podatna na zmarszczki mimiczne. Pocałunek to świetny początek do dalszych miłosnych igraszek. Zresztą, na pewno słyszeliście o jego wspomnianych zaletach już nie jeden raz.

Jeżeli chcecie zorganizować sobie Dzień Pocałunku, przygotujcie wcześniej wyjątkową bieliznę – na moim blogu prezentowałam już idealne rodzaje bielizny na specjalne okazję dla pań (znajdziecie je tutaj).

Drodzy Panowie, Wam wystarczy sam krawat, eleganckie bokserki i pachnące ciało. Jeżeli posiadacie worek stomijny, możecie ozdobić go na przykład znaczkiem Supermana i poczuć się jak bohaterowie, bo w końcu przecież nimi jesteście:).

W tym dniu warto zaopatrzyć się także w truskawki i bitą śmietanę – wspomniane pyszności osłodzą Wasze pocałunki i sprawią, że będziecie mogli całować się bez końca:)

Będąc singlem także warto zorganizować sobie taki wyjątkowy dzień i zrobić wtedy „coś dla siebie”. To w jaki sposób zagospodarujecie ten czas zależy tylko od waszych zainteresowań i chęci. Możecie na przykład wybrać się na „dobrą potańcówkę”, do teatru, kina, a jeżeli lubicie ekstremalne przygody, możecie zafundować sobie skok ze spadochronu lub na bungee. Ważne, aby w tym czasie cieszyć się chwilą i chociaż na moment oderwać się od codzienności:)


A jeżeli nie macie ochoty na szaleństwa i uwodzenie, zawsze możecie sprawić taki wyjątkowy dzień komuś innemu. Na przykład odwiedzając samotną bądź chorą osobę i chociaż na chwile wywołując uśmiech na jej twarzy - to też dobry sposób na okazanie drugiemu człowiekowi miłości.

 
 Powodzenia!

1 komentarz:

  1. Pierwszy pocałunek to zawsze duże wydarzenie, a szczególnie, jeśli dopiero ktoś uczy się tych pierwszych zbliżeń. Bardzo ważny jest również pocałunek francuski, więc jeśli chcecie wiedzieć, jak krok po kroku się tym pocałunkiem zająć, więc wejdźcie na stronę https://kobiecystyl.pl/pocalunek-francuski-jak-sie-calowac-z-jezyczkiem-poradnik-krok-po-kroku/ .

    OdpowiedzUsuń