czwartek, 9 lipca 2015

Dzień pocałunku

Okazji do celebrowania miłości i uczucia jest wiele - w lutym przypadają Walentynki, w czerwcu Dzień Pocałunku. Jednak warto zorganizować sobie taki wyjątkowy dzień także w innym terminie i w całości poświęcić go dla pielęgnowania relacji ze swoim partnerem.

Całowanie się przynosi dla naszego zdrowia wiele korzyści. W trakcie pocałunku obniża się poziom stresu, poprawia się krążenie krwi i dotlenia się cały organizm. Podczas pocałunku pracują mięśnie twarzy, przez co skóra staje się bardziej elastyczna i mniej podatna na zmarszczki mimiczne. Pocałunek to świetny początek do dalszych miłosnych igraszek. Zresztą, na pewno słyszeliście o jego wspomnianych zaletach już nie jeden raz.

Jeżeli chcecie zorganizować sobie Dzień Pocałunku, przygotujcie wcześniej wyjątkową bieliznę – na moim blogu prezentowałam już idealne rodzaje bielizny na specjalne okazję dla pań (znajdziecie je tutaj).

Drodzy Panowie, Wam wystarczy sam krawat, eleganckie bokserki i pachnące ciało. Jeżeli posiadacie worek stomijny, możecie ozdobić go na przykład znaczkiem Supermana i poczuć się jak bohaterowie, bo w końcu przecież nimi jesteście:).

W tym dniu warto zaopatrzyć się także w truskawki i bitą śmietanę – wspomniane pyszności osłodzą Wasze pocałunki i sprawią, że będziecie mogli całować się bez końca:)

Będąc singlem także warto zorganizować sobie taki wyjątkowy dzień i zrobić wtedy „coś dla siebie”. To w jaki sposób zagospodarujecie ten czas zależy tylko od waszych zainteresowań i chęci. Możecie na przykład wybrać się na „dobrą potańcówkę”, do teatru, kina, a jeżeli lubicie ekstremalne przygody, możecie zafundować sobie skok ze spadochronu lub na bungee. Ważne, aby w tym czasie cieszyć się chwilą i chociaż na moment oderwać się od codzienności:)


A jeżeli nie macie ochoty na szaleństwa i uwodzenie, zawsze możecie sprawić taki wyjątkowy dzień komuś innemu. Na przykład odwiedzając samotną bądź chorą osobę i chociaż na chwile wywołując uśmiech na jej twarzy - to też dobry sposób na okazanie drugiemu człowiekowi miłości.

 
 Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz