wtorek, 17 listopada 2015

Tańce

Jedną z moich największych życiowych pasji jest taniec. Niestety w związku z wydarzeniami, które miały miejsce w moim życiu dawno nie tańczyłam.  Przyczyniły się do tego choroby oraz śmierć najbliższych mi osób: cioci, babci oraz taty. 

Te trudne chwile sprawiły, że pomimo miłości do tańca, nie byłam w stanie wyjść wieczorem z  domu, aby poszaleć z przyjaciółmi. Zdarzały się momenty, kiedy próbowałam wyrwać się do  ludzi, ale kończyło się to szybkim powrotem do domu, ponieważ nie byłam w stanie dobrze się bawić i tańczyć.

Nie mogę jeszcze powiedzieć, że wszystko wróciło do normy a negatywne myśli odeszły w  dal. Nie da się wymazać z  pamięci pewnych wspomnień. Stopniowo jednak, zauważam u  siebie zmiany na lepsze, powoli godzę się z  rzeczywistością, dlatego ostatnio przeżyłam jeden z bardziej szalonych weekendów

Wieczór rozpoczęłam w restauracji na terenie Opery Leśnej, gdzie odbywała się zamknięta impreza – urodziny moich dwóch koleżanek. Mieliśmy cały parkiet tylko dla nas, a jedzenie było znakomite. Wszytko było dopięte na ostatni guzik, zrobione z wielkim sercem. Muszę przyznać, że były to jedne z lepszych urodzin na jakich byłam. DJ grał wspaniałe, bardzo taneczne hity. Była ze mną znajoma z Warszawy, która ma na swoim koncie wiele sukcesów związanych ze śpiewem musicalowym i uczestnictwem w programach telewizyjnych, nawet na terenie Włoch. Jednym z jej marzeń było wystąpienie na scenie Opery Leśnej i to właśnie w tę cudowną noc udało jej się je spełnić. Zaśpiewała śliczną piosenkę z musicalu.


W dalszej części wieczoru zdecydowałyśmy wybrać się do sopockiego klubu „Czekolada”. Taneczne szaleństwo trwało aż do trzeciej nad ranem J Taniec jest dla mnie sposobem na wszystko – dzięki niemu można się odprężyć i  odreagować stres. Sopot jest idealnym miejscem aby się wyszaleć. W weekendy przeradza się w jedną, wielką imprezę, a w sezonie tłumy są jeszcze większe. Można go określić naszą własną, polską Ibizą. Jeśli lubicie takie klimaty, zdecydowanie warto się tu wybrać. 

2 komentarze:

 1. Miło szaleć jeśli czas po temu.
  Realizuj swoje pasje.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło szaleć jeśli czas po temu.
  Realizuj swoje pasje.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń