poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Pożegnanie sezonu

Moi kochani wiem, że z pewnością macie już dość zimy i z utęsknieniem czekacie na pełnię wiosny, a nawet lato. Jednak ja właśnie pożegnałam końcówkę sezonu narciarskiego, uwielbiam jazdę na nartach, a że na Kasprowym leży jeszcze śnieg, chciałam skorzystać z tej możliwości:)

Od dziecka lubiłam prędkość i zostało mi tak do dziś, dlatego wybrałam taki model nart, który pozwala na szybką jazdę. Niedawno spróbowałam też jazdy w puchu poza trasami i muszę  przyznać, że to wspaniale doświadczenie.

Sport towarzyszył mi od lat najmłodszych - przygoda z nartami zaczęła się już w wieku lat czterech. Pamiętam te początki. Kiedyś modne były narty długie tak zwane ołówki. Ja, jako początkująca narciarka dostałam oczywiście narty krótsze. Pamiętam, że na stoku panowała moda na kombinezony jedno-częściowe, wyglądało to bardzo stylowo. Zaczynałam w austriackim Kitzbühel, w szkole Toniego Sailera - narciarza, wielokrotnego medalisty w igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata.

Nawyk uprawiania sportu został we mnie zaszczepiony już w dzieciństwie. Jednak pamiętajcie, że na to nigdy nie jest za późno. Zawsze możecie zmienić swój tryb życia na zdrowszy właśnie dzięki aktywności fizycznej – do czego zachęcam Was gorąco. Teraz jest na to dobry moment. Na stronie kampanii znajdziecie trening, który pozwoli Wam rozpocząć regularną aktywność fizyczną i przygotuje Was do udziału w biegu Konstytucji 3 maja. Wysyłacie nam swoje selfie z treningów i podzielcie się efektami :) Ja też czekam z niecierpliwością i trzymam za Was kciuki.
Kto z Was startuje w biegu? Mam nadzieję, że dopiszecie!1 komentarz:

  1. Jedni sezon witają, a inni sezon żegnają, czyli tam właśnie wygląda sport zimowy kontra sporty letnie. Ja jestem fanką tych drugich. Pływanie, różne sporty wodne i czas na świeżym powietrzu. Zdecydowanie to lubię najbardziej. Interesuje mnie też kajak jednoosobowy , jeśli chodzi o jakieś zakupy i mam nadzieję, że wkrótce spełnię swoje małe marzenie.

    OdpowiedzUsuń