poniedziałek, 12 stycznia 2015

Wejście w Nowy - 2015 - Rok

Kochani, troszeczkę mnie tutaj nie było. W zupełności pochłonęła mnie atmosfera i czas świąt. Wspaniale wypoczęłam i spędziłam je w rodzinnej pełnej miłości atmosferze. Przy okazji pokazałam rodzinie jak rozwija się kampania, obdarowałam ich wodą różaną - tą której przygotowanie opisywałam Wam przed świętami. Było cudownie, ale cieszę się, że jestem z Wami z powrotem :)

Każdy nowy rok to nowe postanowienia. Ja mam ich całkiem sporo, najważniejsze jednak jest to, by w nich wytrwać. Jednym z moich najważniejszych noworocznych planów, jest ciągłą praca nad sobą: własnym rozwojem duchowym i intelektualnym. 


Przełom roku to także okres, w którym myślimy o tym, ile już zrobiliśmy w swoim życiu, a ile jeszcze przed nami. Rozliczamy się ze swoich poprzednich marzeń i planów. Jednym z moich wewnętrznych życiowych marzeń jest znalezienie męża. Takiego, który da mi poczucie bezpieczeństwa, będzie dojrzały, wolny od nałogów i będzie mnie kochał, a ja jego z wzajemnością, na dobre i na złe. Poza tym – zdrowie – chciałabym, aby moje zdrowie polepszało się, a nie pogarszało. 
Małżeństwo i macierzyństwo to wielka odpowiedzialność, dlatego nie można się z nimi śpieszyć. Wiadomo, że nigdy nie ma gwarancji, że w życiu zdarzy się to co sobie zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy, dlatego warto podejmować pewne decyzje ostrożnie i w pełni dojrzale. 


Co do zdrowia, pamiętajcie, że ciało i dusza są nierozłączne. Kiedy cierpi Wasza dusza, cierpi Wasze ciało. Dlatego podczas leczenia warto skorzystać nie tylko z rehabilitacji fizycznej, ale również zadbać o swoją duszę i skorzystać z pomocy psychologa bądź psychoterapeuty. Terapia psychologiczna to w Polsce wciąż wstydliwy temat. Ludzie mają problemy, ale wolą je skrywać w sobie za wszelką cenę, niż zdobyć się na odwagę i przyznać się do nich przed innymi. W ciężkich momentach, polecam Wam jednak stawić czoła swoim problemom i zastanawiać się nad dokonywanymi przez Was wyborami. Starajcie się wybierać to co jest dla Was dobre i Wam nie szkodzi. Osobiście popełniam wiele błędów, ale po to jest życie – upadamy, żeby później wstawać i iść do przodu.


Moi Kochani, w tym Nowym Roku Życzę Wam dużo zdrowia, miłości, ciepła i spokoju, abyście szli przez życie w pełni szczęśliwi. A jeżeli natraficie na trudności, życzę Wam siły, aby pokonywać napotkane problemy i iść dalej przed siebie!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz